курси барберів Хмельницький

Авторитетний діловий імідж або просто акуратний, доглянутий вигляд, екстравагантні експерименти із зовнішністю або продуманий образ представника сучасної творчої інтелігенції – куди не подивишся, без послуг перукаря-барбера не обійтися. Активний розвиток чоловічої моди, поява нових трендів і цілих субкультур висуває нові вимоги до стилю і естетики не тільки зачіски, але і бороди.

Курси барберів Хмельницький: нові клієнти не встоять перед вашою майстерністю!

Курси барберів Хмельницький у школі краси “Міранда” – це ваш шанс рости і розвиватися як майстра перукарського мистецтва, освоїти нові тенденції, техніки і методики барберингу, розвинути творчі здібності. Допомагаючи набути свободу творчості, повністю розкрити творчий потенціал і активувати уяву, наші викладачі допоможуть вам стати ще більш успішними і конкурентоспроможними, сприяють прискоренню зростання в якості фахівців барберингу та перукарського мистецтва в цілому.

Барбер – престижна, затребувана, високооплачувана, творча професія. Примітно, що успіх барбера в буквальному сенсі “в його руках”. Барбер володіє хорошими фундаментальними знаннями і тому легко знайде роботу не тільки в будь-якому місті, а й в будь-якій країні світу. Вибираючи професію барбера – ви вибираєте надійність, впевненість у завтрашньому дні, мінімум стресу, багато спілкування з різними людьми і свободу, що залежить тільки від вас. Не витрачайте своє життя на нудну рутину – змінюйтеся на краще, пройдіть курси барберів Хмельницький у школі краси “Міранда”!

Курси барберів Хмельницький. Для кого?

Для тих, хто:

  • хоче добре заробляти і робити це із задоволенням.
  • хоче поміняти обридлу рутину і шукає роботу до душі з гідною оплатою.
  • хоче швидко і якісно навчитися нової професії і почати заробляти гроші вже з перших днів після навчання.
  • вирішив стати вільною людиною з творчою професією, яка приносить задоволення.
  • потребує постійного спілкування і хотів би частіше знайомитися з цікавими людьми.
  • навіть жодного разу не тримав в руках ножиці або машинку.
  • самоучка, але хоче стати професіоналом.
  • пішов не тим шляхом і тепер відчуває нестачу фундаментальних знань (іноді краще почати все спочатку).
  • хоче освоїти барберинг з нуля.

Чого ви навчитеся, пройшовши курси барберів Хмельницький? Ви дізнаєтеся про професію барбера і психологію успіху. Ми навчимо основам успішної поведінки з клієнтом, щоб у вас був щільно заповнений запис. Ви дізнаєтеся, як отримувати хороші відгуки, постійних клієнтів і рекомендації. Також дізнаєтеся, які основні помилки допускають майстри і чому у них мало клієнтів. Ви навчитеся правильно виявляти потреби клієнта і пропонувати йому відповідний образ. Відпрацюєте техніки чоловічої стрижки машинкою і техніки чоловічої стрижки ножицями. Курси барберів Хмельницький допоможуть опанувати секрети класичних стрижок: помпадур, сайд-парт, квіфф, кроп, флеттоп. Навчитеся техніці зняття волосся на пальцях, техніці роботи «машинка на гребінці» і «ножиці на гребінці»; методам тушовки, текстурування, філірування, технікам роботи з машинкою і, звичайно, створення плавного димчастого переходу — Фейдо. Навчитеся використовувати і доречно застосовувати базові форми стрижок: коло, квадрат, трикутник. Освоєте оформлення бороди і вусів з використанням бритви, традиційне гоління як лиця, так і голови. Навчитеся користуватися стайлінгом і створювати чіткі, збалансовані і закінчені роботи. Ви дізнаєтеся як за допомогою хорошого сервісу і правильних рекомендацій підвищити свій середній чек і заробляти більше.

Закінчивши курси барберів Хмельницький, у вас з’явиться впевненість, тому не будуть трястися руки і ви зможете легко влитися в професію (за статистикою 25% студентів так і не починають стригти, якщо відразу після навчання не перейшли до практичної роботи). Ми допоможемо вам подолати цей бар’єр. Ви станете готовим і бажаним фахівцем практично в будь-якому барбершопі.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *