КУРСИ ПЕРУКАРІВ СВІТ СТРИЖКИ КАРЕ

Як показує практика, індустрія краси розвивається з кожним днем швидше та радує жінок все новими і новими процедурами для волосся, шкіри і нігтів. Сьогодні легко можна змінити колір волосся, їх об ‘єм, довжину і форму. Так, наприклад, стрижка каре є однією з найпопулярніших жіночих зачісок вже протягом століття.

ПЕРУКАРСЬКЕ МИСТЕЦТВО Ще з давніх часів всім відомо, що найважливішим мистецтвом для нас є кіно, яке відкривало його світ і таємниці, змушувало задумуватися, співпереживати і прозрівати, а також воно диктувало моду. Початок двадцятого століття дало жінкам нові наряди, зачіски і новий макіяж, які із захопленням копіювали. Модні тренди копіювалися з екрану і деякі дизайнери навіть платили режисерам , щоб ті показували їх моделі у своєму кіно. Пригадаємо кіно 20 — х років – це був просто показ мод. Наприклад, після фільму «П’ятий елемент» стали дуже популярні червоне волосся і супер гладкі стрижки. Фільм «Матриця» перенесла футуристичний стиль в реальне життя, а «Шоколад» вже точно нагадував показ мод, що стало шедевром стрижки головних героїнь, які залишаться в історії назавжди!

І так, початок двадцятих років, Клара Боу — зірка Голлівуду тих часів — вогненно руда, круглолиця, гарна молода жінка отримувала від своїх шанувальників близько 50 тисяч листів за тиждень . Так як вона фарбувала губи, фарбували всі жінки по обидва боки Атлантичного океану. Ніхто й не згадає сьогодні такі фільми, як «Ця жінка», «Пластмасове століття», зате її стрижка каре стала хітом назавжди. Відомо, що зачіску каре перукарі придумали ще в Давньому Єгипті, яке в основному тоді носили представники сильної статі. Для жінок стало популярно носити каре в 20-х роках минулого століття, коли в перукарську моду стали входити короткі стрижки. На теперішній час, каре — це одна з найпопулярніших зачісок, яка чітко вирізняє лінію волосся такої довжини, яка є нижчою рівня вуха. Волосся має одну лінію зрізу, але різну довжину, найдовшими є верхні пасма. Каре підходить для всіх типів волосся: і для густих, і для тонких, і для прямих, і для витких. В залежності від типу волосся майстри-перукарі підбираються різні варіанти і техніка виконання зачіски. Щоб добре зробити каре, потрібно як найкращим чином попрацювати з першим пасмом волосся. Всі інші будуть йти на 0,5 см довшими попередніх. Перукар змочує волосся і стриже у вологому вигляді. Після висихання вони вкорочуються приблизно на 1 см, це необхідно брати до уваги, коли визначається довжина стрижки. Якщо волосся з різних сторін вистригли різної довжини, їх необхідно вирівняти. Все зробити правильно зможе тільки досвідчений майстер-перукар. Лише пізніше, коли волосся трохи відросте, будь-хто зможе сам вкорочувати їх ножицями. Як і в багатьох інших зачісках, основну роль в каре відіграє чолка. Вибирайте будь-яку, всі варіанти виглядають дуже красиво.

Ми запрошуємо Вас пройти курси перукарів у м. Хмельницький, щоб використовувати власні вміння як найкраще! Підстригти чолку нескладно. Головне, щоб вона підходила до певного типу обличчя і виглядала природньо, тоді і дрібні неточності будуть непомітними. Вперше формуючи чолку, краще всього визначитися індивідуально для кожного з відповідною та бажаною моделлю для виконання її з усією майстерністю. Але через деякий час волосся відросте, і особливо помітно це буде саме на чолці, яка втратить первісний вигляд і почне лізти в очі. Коригувати її форму доведеться не рідше одного-двох разів у місяць, і тому є сенс розібратися в цій технології самостійно, щоб у разі необхідності пояснити майстру-перукарю, яка чолка вам потрібна, або в крайньому випадку підстригти її самостійно. Необхідно також приділити увагу проділу. Можна вибрати прямий проділ, косий або зигзагоподібний.

Особливо стильно виглядає каре з косим проділом або ж зачесане волосся назад. Відмінним варіантом для виходу в світ є прибране в пучок волосся, при цьому передні пасма можна випустити і накрутити, а також за допомогою спеціальної кольорової туші або лаку можна надати проділу особливий шарм. Каре буває різних видів. Один з них — зачіска з подовженими передніми пасмами, ще один із заложеними вгору кінчиками волосся, при цьому горизонтальні пасма трохи відтягуються. Найпопулярніший перукарський вид каре — зачіска з овальним контуром. Асиметричне каре — відмінний спосіб в найвигіднішому світлі показати свою зовнішню вродливість. Є варіант каре з відкритою потилицею, в якому основна маса волосся знаходиться спереді, а потилиця коротко підстрижена. Домогтися ще більшого ефекту допоможе фарбування волосся, яке часто змінює зачіску так, що її навіть не можливо впізнати. Якщо пофарбуватися в темний колір, можна підкреслити контур стрижки, а значить, візуально збільшити її об ‘єм. А якщо зробити колорування декількома кольорами, то можна таким чином надати додаткову красу структурі волосся. Тоді як освітлення пасьма вже і так на світлому волоссі допоможе зробити зачіску більш яскравішою. Укладати волосся можна різними способами. Наприклад, нанести трохи мусу на вологе волосся, розподілити його по волоссю гребінцем, а потім висушити голову феном. Такий варіант укладання дає можливість завивати кінці волосся всередину, і зовнішньо за бажанням. Можна використовувати звичайні бігуді. Уклавши волосся, можна закріпити їхню форму за допомогою лаку. А щоб надати волоссю блиску, потрібно використовувати спеціальні спреї.

Щоб прикрасити стрижку каре досить поширено використовувати різного виду шпильки, різноманітні ободки або яскраві пов’язки. Не можна сказати, що каре комусь підходить, а комусь — ні. Універсальність цієї стрижки дає можливість кожній людині підібрати для себе найбільш підходящий варіант. І так, жінкам з тонкими рисами обличчя, добре підійде короткий тип стрижки з відкритою шиєю. Це додасть об ‘єму волосся на голові і зробить візуально однаковими верхню і нижню частину тіла. Власницям довгого і витягнутого обличчя, високого чола, підійде каре з короткою «врізаною» чолкою, і з довжиною волосся трохи нижче підборіддя. Волосся до плечей заховають надто довгу шию. Круглолицим підійде градуйоване каре, яке згладжує і видовжує обличчя. Для власниць з гострим підборіддям підійде варіант для каре «шар». 

За допомогою та порадою досвідченого майстра-перукаря, зачіска буде елегантною та вишуканою, і підкреслить всі найкращі риси обличчя. Тому, укладання волосся необхідно проводити в залежності від того, на якому типі стрижки каре зроблено вибір. До кожної стрижки потрібний різний підхід майстра перукаря: декому буде достатньо провести по волоссі рукою або розчесати його, коли іншим необхідно буде попрацювати феном і нанести на волосся спеціальні косметичні перукарські засоби. Пробуйте, експериментуйте! Будь-який вид стрижки каре – це відмінний вибір зачіски! Каре дасть можливість перукареві зробити оригінальну зачіску, яка вразить своєю красою та унікальністю вас та оточуючих.

Курси перукарів у м. Хмельницький — Школа краси «Міранда»