курси шугарингу Хмельницький

Професійний догляд за власним тілом – це справжній тренд останніх років. З усієї маси процедур, шугаринг займає особливе місце і це не дивно, адже робота кваліфікованого майстра здатна робити справжні чудеса в сфері депіляції.

Сучасний ринок косметологічних послуг відчуває гострий дефіцит кваліфікованих фахівців, кращі салони краси готові пропонувати майстрам відмінні умови роботи і високу заробітну плату, що робить професію актуальною для освоєння. Тому школа краси «Міранда» пропонує записатися на курси шугарингу Хмельницький (депіляції цукром) і навчитися цій техніці у кращих практикуючих фахівців.

Курси шугарингу Хмельницький у школі краси «Міранда»:

  • навчання проводиться за сучасними методиками, актуальними на ринку косметологічних послуг;
  • викладачі прямо зацікавлені в ефективному навчанні студентів;
  • вартість навчання доступна для абсолютної більшості бажаючих;
  • ми робимо акцент на практичних уроках, не забуваючи про теорію.

Якщо в майбутньому ви бачите себе майстром шугарингу, є сенс записатися на навчальні курси шугарингу Хмельницький. На курсах студенти вивчають основні техніки шугарингу, дізнаються про тонкощі депіляції на різних зонах тіла, про методи знеболювання, протипоказання, порядок проведення процедури і інші нюанси роботи. Наприклад, крім теоретичної частини обов’язковим є практичне навчання студентів.

Курси шугарингу Хмельницький, а саме теоретична частина, включає в себе вивчення схем росту волосся і правила роботи на різних ділянках тіла, причини і вирішення проблем вростання волосся; інструменти, матеріали та обладнання робочого місця; відмінність шугарингу від інших методів епіляції і депіляції, його переваги, порівняльний аналіз всіх видів епіляції і депіляції, існуючих на сьогоднішній день, плюси і мінуси кожного виду; особливості методу шугарингу, порядок проведення процедури, протипоказання до проведення депіляції, антисептика і дезінфекція, методи знеболювання, тонкощі роботи в інтимній зоні, рекомендації для клієнта і правила по догляду за шкірою, психологічні аспекти роботи з клієнтом, який прийшов на первинну процедуру та багато чого іншого.

Курси шугарингу Хмельницький, практична частина включає в себе підготовку до проведення шугарингу, індивідуальну постановку руки, індивідуальний підбір пасти для роботи, робота шпателем, освоєння методики роботи цукрової пастою, відпрацювання мануальної техніки шугарингу, обробка різних зон – гомілки, пахви, бікіні; швидкісні техніки шугарингу на ногах, косметика для домашнього догляду після процедури та інше. Видається міжнародний диплом про проходження курсу. Курси шугарингу Хмельницький у школі краси «Міранда» відкривають широкі двері для роботи в престижних салонах краси у будь-якій точці світу.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *