МАКІЯЖ У 2019. СЕКРЕТИ ПРОФЕСІОНАЛІВ – ПЕРУКАРСЬКІ КУРСИ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, КУРСИ ВІЗАЖУ, КУРСИ МАНІКЮРУ

Тенденції  макіяжу 2019 року не сильно відрізняються від торішніх, однак візажисти все ж придумали для модниць кілька нововведень. Представлені тренди допоможуть Вам внести у власний макіяж приголомшливий акцент.

МАКІЯЖ У 2019 – СЕКРЕТИ ПРОФЕСІОНАЛІВ

В даний час найбільш незвичайні комбінації різних речей і кольорів в образі вже стали звичною справою, проте до цих пір багато-хто не ризикує додавати в свій макіяж асиметричні елементи, наприклад, помади контрастних кольорів. У новому сезоні заохочується і рекомендується все ж ризикнути і зробити це: адже дана свобода в створенні образу дозволить чудово поекспериментувати і проявити себе. У цьому сезоні, макіяж 2019 секрети професіоналів — додавати родзинку в макіяж, яка завжди популярна — стрілки.

Як же топ-візажисти рекомендують нам зробити звичайні стрілки незвичайними? Все просто: додайте їм трохи мерехтіння. Зробити це можна, наприклад, за допомогою блискіток, намалювавши поверх основної темної стрілки тоненьку стрілку з срібних блискіток. Вийде відмінний варіант для мейк-апу: дві яскраві і акуратні, зухвалі і привабливі стрілки. Крім того, існує ще один святковий і блискучий варіант — додати в макіяж стрази. Завжди залишається актуальним макіяж очей в техніці «смокі-айз», що у більшості дівчат асоціюється тільки з глибоким чорним кольором. Однак даний макіяж у 2019 секрети професіоналів  — «смокі айз» може бути виконаний тінями абсолютно будь-якого кольору, важливо тільки створити легку димку, яка і є відмінною особливістю цього мейк-апу. Акцент на очі — це добре, а кольоровий акцент — ще краще. Таким чином, чорними тінями смокі-айс зовсім не обмежений: макіяж у 2019 секрети професіоналів — колірні переходи абсолютно будь-яких кольорів, будь — то зелений, синій, фіолетовий, пурпурний або більш спокійний коричневий. Досить довго залишалися в тренді довгі вії. 

В новому ж році візажисти підібрали цьому не менше цікаву заміну: милий ефект лялькових вій, здатний надати образу, а особливо погляду дівчини, наївності. Що стосується створення такого ефекту,  макіяж у 2019 секрети професіоналів:  придбати якісну туш, що надає віям значний об’єм, а також не виключається і використання накладних вій. А щоб додати погляду глибини і виділити його ще більше, рекомендується підвести олівцем внутрішній контур нижньої повіки.