МАНІКЮР 2019 – ПЕРУКАРСЬКІ КУРСИ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, КУРСИ ВІЗАЖУ, КУРСИ МАНІКЮРУ

Останні тренди та модні ідеї сезону МАНІКЮР 2019 — ЦЕ ВЕЛИЧЕЗНІ МОЖЛИВОСТІ І БАГАТО РІЗНОМАНІТНИХ ІДЕЙ. У числі топових розглядаються не тільки відтінки і кольори покриття для нігтів, але і методики їх нанесення. Є варіанти для молодих і сміливих, які зможуть дивувати і заявляти про себе. Але в той же час не забута і класика, що підкреслює стиль і статусність жінки, яка домоглася багато в своєму житті.

Неповторний дизайн манікюру на коротких нігтях може бути найрізноманітнішим, неповторним і чарівним, тим більше тренд манікюру 2019 року — манікюр з короткими нігтями. Звичайний френч, але з використанням яскравих відтінків, перетвориться в супер модний французький манікюр. Комбінації відтінків з доповненням прикрас стразами, камінням зроблять манікюр актуальним в наступному році. Комбінація матових і глянцевих відтінків лаку перетворять ваш манікюр 2019 на незвичайний і трендовий. Геометрія на коротких нігтях в новому році буде виглядати сміливо і оригінально.

Манікюр на коротких нігтях в стилі металік — для сміливих і модних, але він повинен бути, обов’язково, в повній гармонії з вашим образом. Геометричне виконання манікюру, безсумнівно, нове дизайнерське виконання в поточному році. А геометричні фігури, виконані в різних кольорах, з виділеним контуром або в поєднанні зі стразами — оригінальна і незвичайна ідея дизайну для нігтів.

Темний манікюр 2019 тільки вітається, тому сміливо діставай свій чорний, темно-синій, оливковий, шоколадний або бордовий лак, щоб творити красу. Віддавай перевагу блискучим тонам, так як матові текстури в 2019 році відходять на другий план. Однотонний манікюр 2019, з малюнками або принтами — вибирати Вам!