(097) 83 99 277|(0382) 70-90-64

Відправте заявку для
запису на курси

Про нас - Перукарські курси Хмельницький, курси візажу, курси манікюру

Школа краси «Міранда» – це дружна команда найкращих майстрів, яка допомагає всім бажаючим, за короткий проміжок часу оволодіти професіями: майстер перукар, майстер візажу, майстер нігтьового мистецтва.

Школа заснована в 2009 році. Наші майстри — це не лише спеціалісти з багаторічним досвідом, але й люди, які дуже люблять свою роботу, а тому працюють з повною віддачею. Навчання проходить по чіткій програмі. Великий акцент робиться на практичні заняття. Практикою ми повністю забезпечуємо. В нас завжди багато бажаючих скористатися нашими послугами, оскільки їх ціна всього 1гривня. В процесі навчання проводяться різні безкоштовні семінари для ще більшого вдосконалення знань.

Школа оснащена сучасними класами, де навчаються наші учні. Обов’язковою умовою є те, що кожен має своє індивідуальне місце для роботи. Тому місця в кожній групі обмеженні. Адже якість навчання для нас є пріоритетним.

По закінченні будь-якого нашого курсу, учень підтверджує свої знання іспитами та отримує диплом. Завдяки якісній підготовці наших учнів, їх завжди очікують робочі місця в салонах нашого міста, області та навіть за кордоном.

У нас немає жодних вікових обмежень. Ми запрошуємо всіх бажаючих на навчання в Школу краси “Міранда”.

запишіться на курси прямо зараз(097) 83 99 277 | (0382) 70-90-64

м. Хмельницький
вул. Зарічанська 34,
4 поверх, каб. №404, 417