(097) 83 99 277|(0382) 70-90-64

Відправте заявку для
запису на курси

Школа краси Міранда - Перукарські курси Хмельницький, курси візажу, курси манікюру

Можливо, настав поворотний момент у Вашому житті: Ви вирішили змінити професію і почати кар’єру перукаря, візажиста, nail — дизайнера, колориста або іншого beauty-майстра. А, можливо, Ви вже відбулися в професії, але вважаєте, що час освоювати нові висоти і підвищувати свою кваліфікацію. Змінити професію і зробити з улюбленого хобі високооплачувану роботу — як ніколи просто і доступно разом з курсами, які пропонує Школа краси «Міранда».школа краси Міранда

Школа краси «Міранда» — це навчальні курси, які допоможуть Вам стати професіоналом у своєму улюбленому хобі! У нас Ви можете навчитися візажу, манікюру та перукарському мистецтву. Практичні заняття, доступні ціни та сучасне навчання — ось девіз нашої компанії! В кінці навчання у школі краси «Міранда» Ви отримаєте готове портфоліо, яке допоможе Вам при пошуку клієнтів, а також іменний диплом, з якого почнеться Ваша кар’єра в новій професії!

Наша школа краси «Міранда» відкрилася в 2009 році, а це означає, що Вас чекають комфортні аудиторії, сучасне обладнання, а також наші висококласні викладачі!

Школа краси «Міранда» —  із задоволенням розкриємо всі секрети краси і допоможемо жінкам стати ще привабливішими і впевненішими у собі!

Дуже добре, якщо Ви маєте бажання опанувати одразу кілька спеціальностей. Майстер-універсал має велику перевагу перед «вузьким фахівцем». Готуючись до свята або іншої події, Ваш клієнт буде щасливий, якщо Ви зможете запропонувати йому привести в порядок нігті, постригти і зробити зачіску та макіяж, не відходячи від каси — в одному місці.

Програми навчанняшкола краси Міранда всіх курсів є оригінальними і розроблені виключно викладачами Школи краси «Міранда», які є майстрами вищого рівня, учасниками і переможцями різних конкурсів, мають вищу професійну освіту і пройшли десятки курсів підвищення кваліфікації. Особливість навчальних програм полягає в тому, що студенти можуть в стислі терміни освоїти матеріал і технологію робіт за професією, в результаті отримати економію часу і фінансових коштів. Після проходження таких курсів випускники зможуть якісно працювати на потоці клієнтів в салонах краси, на модних показах, фотосесіях і т.д.

школа краси МірандаХочете змін? Втомилися від одноманітності в зовнішньому вигляді?Готові змінити себе?

Записуйтеся на навчання для себе прямо зараз! Школа краси «Міранда» чекає на Вас!

Бажаємо всім успіхів у виборі професії та курсів, і чекаємо Вас в нашій школі!

запишіться на курси прямо зараз

(097) 83 99 277 | (0382) 70-90-64

м. Хмельницький