ШКОЛА КРАСИ МІРАНДА – ПЕРУКАРСЬКІ КУРСИ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, КУРСИ ВІЗАЖУ, КУРСИ МАНІКЮРУ

Можливо, настав поворотний момент у Вашому житті: Ви вирішили змінити професію і почати кар’єру перукаря, візажиста, nail — дизайнера, колориста або іншого beauty-майстра. А, можливо, Ви вже відбулися в професії, але вважаєте, що час освоювати нові висоти і підвищувати свою кваліфікацію. Змінити професію і зробити з улюбленого хобі високооплачувану роботу — як ніколи просто і доступно разом з курсами, які пропонує Школа краси «Міранда».

Школа краси «Міранда» — це навчальні курси, які допоможуть Вам стати професіоналом у своєму улюбленому хобі! У нас Ви можете навчитися візажу, манікюру та перукарському мистецтву. Практичні заняття, доступні ціни та сучасне навчання — ось девіз нашої компанії! В кінці навчання у школі краси «Міранда» Ви отримаєте готове портфоліо, яке допоможе Вам при пошуку клієнтів, а також іменний диплом, з якого почнеться Ваша кар’єра в новій професії! Наша школа краси «Міранда» відкрилася в 2009 році, а це означає, що Вас чекають комфортні аудиторії, сучасне обладнання, а також наші висококласні викладачі!

ШКОЛА КРАСИ «МІРАНДА» —  ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ РОЗКРИЄМО ВСІ СЕКРЕТИ КРАСИ І ДОПОМОЖЕМО ЖІНКАМ СТАТИ ЩЕ ПРИВАБЛИВІШИМИ І ВПЕВНЕНІШИМИ У СОБІ!

Дуже добре, якщо Ви маєте бажання опанувати одразу кілька спеціальностей. Майстер-універсал має велику перевагу перед «вузьким фахівцем». Готуючись до свята або іншої події, Ваш клієнт буде щасливий, якщо Ви зможете запропонувати йому привести в порядок нігті, постригти і зробити зачіску та макіяж, не відходячи від каси — в одному місці. Програми навчання всіх курсів є оригінальними і розроблені виключно викладачами Школи краси «Міранда», які є майстрами вищого рівня, учасниками і переможцями різних конкурсів, мають вищу професійну освіту і пройшли десятки курсів підвищення кваліфікації. Особливість навчальних програм полягає в тому, що студенти можуть в стислі терміни освоїти матеріал і технологію робіт за професією, в результаті отримати економію часу і фінансових коштів. Після проходження таких курсів випускники зможуть якісно працювати на потоці клієнтів в салонах краси, на модних показах, фотосесіях і т.д.    

Хочете змін? Втомилися від одноманітності в зовнішньому вигляді?Готові змінити себе? Записуйтеся на навчання для себе прямо зараз! Школа краси «Міранда» чекає на Вас! Бажаємо всім успіхів у виборі професії та курсів, і чекаємо Вас в нашій школі!