Стрижки жіночі 2019

СТРИЖКИ ЖІНОЧІ 2019 – ПЕРУКАРСЬКІ КУРСИ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, КУРСИ ВІЗАЖУ, КУРСИ МАНІКЮРУ

Основний тренд beauty — індустрії 2019 року — природність, яка зачіпає і стрижки жіночі 2019, зачіски, укладки: Природний об’єм, що досягається особливістю східчастих стрижок, філіровки, але аж ніяк не начосом у стилі «бабета». Легка недбалість в укладанні, досягти якої, часом, непросто. Асиметрія, яка може бути як основою модної стрижки, так і у вигляді окремих деталей. Креатив у вигляді виголених скронь, потилиці або татуажу. У поєднанні з каре смілива стрижка виглядає приголомшливо. Косий проділ, густа чолка, градуювання були актуальні в 2018-му, але не втратять міцних позицій і в майбутньому році ….  

СТРИЖКИ ЖІНОЧІ 2019. ЩО БУДЕ В ТРЕНДІ?

Серед жіночих стрижок, які будуть модними в 2019 році багато дівчат знайдуть добре знайомі моделі. Так що ж буде дійсно в тренді? Спробуємо відповісти на це та інші «дівочі питання» про волосся. Креатив і класика — те, що поєднується в стрижці каре. Слід зазначити, що каре можуть приміряти як дівчата з коротким волоссям, так і з середньою довжиною. У будь-якому випадку ця стрижка досить ефектна. Що буде в тренді в 2019 році? У каре є кілька різновидів, серед яких знайдуться справді модні стрижки жіночі 2019 на коротке волосся: класика; асиметрія; боб-каре; каре з рваною або прямою чолкою.

Стрижки жіночі 2019 на середнє волосся  

Серед модних жіночих стрижок в 2019 році на середнє волосся на особливу увагу заслуговують такі: каскад; подовжений боб; градуйовані каре. Каскад буде в тренді завжди. Він підходить дівчатам з волоссям середньої довжини. На перший погляд здається, що стрижка дуже проста, але це не так. Каскад привносить в образ легкість і певну недбалість, яка є основою для романтичного образу. Кілька сезонів поспіль подовжений боб займає лідируюче місце в топі найбільш затребуваних стрижок. У поєднанні з ним добре виглядає поголена потилицю. Щоб стрижка виглядала акуратно, доведеться взяти собі за правило періодично опрацьовувати цю частину голови. Експерти в області перукарського мистецтва також рекомендують звернути увагу на виголені скроні. Градуйовані каре підійде тим дівчатам, які так і не змогли вибрати між каскадом і каре. До речі, каре оцінять власниці тонкого волосся. Ця стрижка візуально додає об’єму. Досить навчитися правильно укладати волосся, щоб каре створювало ефект максимального об’єму. Чолка додасть в образ романтичність і кокетність.