Школа краси МІРАНДА – це першокласні майстри перукарського мистецтва. Отримала якісне навчання після проходження навчання курс манікюру. Легко навчатися і головне – цікаво! Ще раз дякую за пройдений курс школі краси Міранда.

“Це напевно найкраща школа краси у м.Хмельницькому. Дуже задоволена навчанням. Бажаю Вам успіхів у Вашій справі!!!”

Пройшла курси перукарів у Хмельницькому У школі краси “Міранда” якісне навчання. Індивідуальний підхід до кожного студента. Щиро вдячна за Ваші зусилля на курсі перукарів.

Школа краси “Міранда” Якщо навчатися на перукаря – то Вам сюди у школу краси “Міранда”. Дуже класне навчання, якісна подача інформації! Багато практики! Видали диплом майстра.

“Проходила навчання у “Міранді”. Хочу подякувати за професіоналізм працівників школи-краси Міранда. У результаті – позитивні враження та чудове місце роботи.”

Курси перукарів. Рекомендую дану школу краси для навчання усім бажаючим! Марина Саєнко чудовий керівник та майстер своєї справи. Курси перукарів та курс візажу багатогранний  та інформаційний. Успіхів у Вашій справі! Ви найкращі!