ТРЕНДИ МАНІКЮРУ 2019 – ПЕРУКАРСЬКІ КУРСИ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, КУРСИ ВІЗАЖУ, КУРСИ МАНІКЮРУ

Перше місце в рейтингу наймоднішого манікюру в наступному році по праву займає манікюр в стилі мінімум плюс геометричний малюнок, а також поєднання двох або кількох кольорів контрастних відтінків. Додавання в, в міру, срібла або золота не буде зайвим.  

Візерунки з використанням точок, ліній, геометричних фігур також займуть лідируючі позиції в списку тренди манікюру 2019. Один з найбільш вишуканих і модних стилів в дизайні нігтів 2019 — це варіанти дизайну з використанням наклейок і стемпінга. Використання цієї техніки дає швидкий, оригінальний, неповторний і простий у виконанні дизайн манікюру, який з легкістю можна виконати в домашніх умовах.   малюнок

ТРЕНДИ МАНІКЮРУ 2019

Якщо говорити про манікюр, необхідно обов’язково  відзначити форму нігтьової пластини, яка буде модною в 2019-му році. Вам пощастило, адже вибір тільки за Вами. Якщо Ви віддаєте перевагу довгим, загостреним нігтикам — ваше право, бажаєте овальну форму — ваш вибір. Мода нам дозволяє експериментувати і бути неповторними і чарівними завжди.  

Ще хочеться відзначити серед трендів манікюру 2019 декоративне покриття — конфетті на нігтях (каміфубукі). У техніці цього стилю застосовуються конфетті різної форми (кружечки, квадратики, трикутники), викладені в певному порядку. Цей манікюр може бути як повсякденним, так і святковим, яскравим варіантом.

Однією з новинок декоративного дизайну нігтів є нанесення гель лаку – кракелюр, що явно стане трендом манікюру 2019. При нанесенні кракелюр лаку на поверхню нігтів, відбувається як би розтріскування поверхні, що покривається. Колірна гамма виконання цього манікюру не має кордонів: від ніжних, пастельних тонів до яскравих відтінків. Принцип в тому, що основний тон може бути будь-яким, на нього наноситься спеціальний лак — крак, і основний тон буде просвічуватися через те, що на ньому утворилися тріщини.  Ще одне застосування лаку крак — при створенні зміїного манікюру. Такий ефект вийде,  якщо кракелюрний лак нанести на основу чорного кольору.