Тренди візажу 2019. Модні тенденції.

ТРЕНДИ ВІЗАЖУ 2019. МОДНІ ТЕНДЕНЦІЇ. – ПЕРУКАРСЬКІ КУРСИ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, КУРСИ ВІЗАЖУ, КУРСИ МАНІКЮРУ

Представлені на Тижні моди тренди візажу 2019 року складно реалізувати в реальному житті. Однак деякі ідеї мейкаперів сучасні модниці цілком можуть взяти собі на замітку. Не можна сказати, що модний макіяж сезону осінь-зима 2018-2019 років — концептуально відрізняється від минулорічних тенденцій, але декілька сюрпризів візажисти нам все ж приготували.

Пропонуємо Вашій увазі основні гарячі тренди візажу 2019 року, використовуючи які Ви зможете створити мега крутий мейк-ап.

Тренд № 1: асиметричний макіяж.

Тренди візажу 2019 року — більше не потрібно мучитися, вимальовуючи на обох повіках однакові стрілки, а ось використовувати контрастні відтінки помади, рум’ян або прикрашати тінями і стрілками тільки одне око вітається ;).

Тренд № 2: стрілки — від подвійних до кольорових.

 Стрілки ніколи не втрачають актуальності, і цей сезон не стане винятком. Модні покази довели, що тренди візажу 2019 року — особливі стрілки, тому не втрачайте часу і починайте тренуватися, щоб зустріти модний сезон у всеозброєнні. Ще один спосіб урізноманітнити мейк-ап — використовувати підводку будь-якого кольору, крім чорного. Яскраво-сині, білі, бордові, жовті стрілочки виглядають незвично і додають образу дівчини шику і харизми.

 Тренд № 3: тотальний nude.

Макіяж nude не збирається здавати позиції і серед модних тенденцій сезону осінь-зима 2018-2019 років займає одну з ключових позицій. Для створення ефектного майк-апу дівчині потрібно мінімальний набір косметики: туш для видовження вій; напівпрозорий блиск або глянцева помада кольору беж; рум’яна; тіні в тон помади. Брови не повинні мати графічні чіткі лінії. Ідеальний варіант — нефарбованіабо висвітлені брови. У нюдового макіяжу є одна фішка, без якої образ не стане по-справжньому успішним. Йдеться про бездоганний тон обличчя. Він повинен бути максимально природним і свіжим. При цьому оточуючі не повинні знати, що Ви провели велику підготовчу роботу для створення «невидимого» макіяжу.  

Тренд № 4: гранжевий смокі-айз.  

Смокі-айз по праву можна назвати класикою мейк-апу. Макіяж надає широке поле для експериментів, дозволяючи створювати ефектні димчасті градієнти не тільки у звичній графітовій і вугільно-чорній гамі, а й коричневій, синій, зеленій, фіолетовій. Тренди візажу 2019 року — нарочито недбалий, гранжевий смокі, в якому немає різких переходів і чітких ліній. Стилісти рекомендують виконувати його подушечками пальців і ретельно розтушовувати. Легка неакуратність тільки додасть б’юті-образу родзинку, а крім того, зробить макіяж привабливим для тих дівчат, які не дуже люблять смокі-айз в класичному виконанні.

Тренд № 5: лялькові вії.

Модні візажисти вносять корективи в тренди візажу 2019 року. Вії, як у ляльки, що мило стирчать в різні боки, додають образу дівчини інфантильності, а погляду  — відкритості та наївності. Для створення мега модного мейк-апу потрібно якісна об’ємна туш. Допускається і вітається наклеювання вій, а підводка по внутрішньому віку ще більше підкреслить виразність погляду. При цьому потрібно запам’ятати правило: акцент на обличчі повинен бути тільки один, тому якщо Ви вирішили зробити лялькові вії, вибирайте помаду нейтрального відтінку.